אני רוצה לבנות לחברה שלי \ לעצמי אתר אינטרנט אבל אני לא יודע איפה להתחיל
קודם כל אין מה למהר לקנות דברים או להשקיע כספים. אפשר להתחיל בלדבר עם חבר שמבין בתחום או כמה מקצוענים. בניית אתר אינטרנט מתחילה מרעיון. בשביל להפוך את הרעיון לאתר צריך לעבור כמה שלבים כגון: אפיון אתר, עיצוב גרפי, הקמת מערכת ניהול תכנים, קניית שם מתחם וכולי. בכל אלו ועוד אנו תומכים כאן באוקטופוס. אצלנו תקבלו את השירות מהתחלה ועד הסוף ואת כל התשובות לשאלות כגון זו.
יש לי רעיון לאתר אינטרנט ואני רוצה לבנות אצלכם... מה אני עושה?
במצב שהלקוח יודע מה הרעיון שהוא רוצה להפוך לאתר. אנו קובעים פגישה ראשונית להכרות ואיפיון אתר בסיסי להצעת מחיר. הצעת מחיר תכלול את כלל השירותים להן אתה זקוק לבניית אתר אינטרנט, אפילו אם הם אינם באחריות אוקטופוס, אנחנו נעזור ללקוח בכל הממשקים הדרושים מתוך הבנה כי לנו יש יותר ניסיון בדברים אלו.
כמה אתר אינטרנט עולה?
תלוי. אוקטופוס אינה בונה אתרים של 999ש"ח לאתר מתוך הבנה כי זה חוסר התחשבות בלקוח. מחירי אתרי האינטרנט היום נעים בין 200$ ל20,000$ כאשר הכל תלוי בדרישות הלקוח. אתר ממוצע עם עיצוב בסיסי עולה בסביבות ה1500$. בתור לקוח עליך גם לקחת בחשבון עליות נוספות כגון: אחסון אתר, שם מתחם ותיקונים לאחר העלאת האתר לאוויר.
למה אני צריך אחסון אתרים?
על מנת שקהל הגולשים שלך יוכל לראות את אתרך, האתר צריך להיות זמין תמיד. על כן קמו ועד היום קמים חברות אחסון אתרים. חברות מסוג אלו מעניקות שירות אחסון אתרים ומבטיחות כי אתרך יהיה זמין תמיד (99%) מהזמן. כאשר פונים לקהל גולשים גדול, אין אפשרות לאחסן את הקבצים בשרת פשוט ויש צורך בציוד מתקדם. אוקטופוס מעניקה את שירותי האחסון עם מתן דגש לזמינות ואיכות האחסון. השרתים הם ממובילי השרתים בתחום ואינם שרתים יד שנייה כמו המתחרים שלנו. בנוסף אנו מעניקים שירות ניהול האחסון מסוג PLESK – אשר נותן ללקוח אפשרות לבדוק סטטיסטיקות ושליטה על האחסון שלו.
מה זה שם מתחם או מה זה DOMAIN?
שם מתחם, הוא בעצם כתובת מילולית לאתר, כל כתובת כזאת מתורגמת באמצעות פרוטוקול DNS המרה בין הכתובת המילולית, אותה זוכר המשתמש, לבין כתובת ה-IP בה למעשה משתמש המחשב על-מנת לתקשר עם היעד. כלל האינטרנט מבוסס על כתובות IP. אלו הן כתובות מספריות סטטיות למחשבים. למשל הכתובת של GOOGLE המספרית היא: 74.125.45.100. כתובת כזו קשה לנו לזכור. לכן יש צורך בשם קליט שאותו אפשר להמיר למספר הזה. אם נכניס את המספר בדפדפן נוכל לגלוש לגוגל באותה מידה.
כמה זמן לוקח לבנות אתר אינטרנט?
אתר אינטרנט בסיסי לוקח כ-30 ימי עבודה לבנות. ברוב המקרים לקוחותינו מבקשים פתרונות שאין בתעשייה והופכים את אתרם למיוחד יותר. דבר זה מעניק ייחודיות לאתר אך עם זה מייקר את עלות האתר וזמן פיתוחו.
כבר יש לי אתר אינטרנט ואני מאוד מאוכזב מהתהליך. איך תוכלו לעזור לי?
בנוסף לבניית אתרים חדשים, אנו מספקים את האפשרות לתיקון עוולות ותקלות באתרי אינטרנט שלא נבנו ע"י חברתנו. לקוחות רבים פונים אלינו לאחר אכזבה גדולה מתהליך הבנייה. אנו לוקחים כאלה לקוחות תחת כנפינו ומראים להם כי יש דרך אחרת לבניית אתרים. דרך מהנה, אשר מעניקה ללקוחותינו חזרה את האמון בתחום.
מה הם השלבים לבניית אתר אינטרנט?
ישנם 7 שלבים שכל מי שרוצה אתר אינטרנט חייב לעבור:
i. רעיון – לפני שבונים אתר צריך רעיון. צריך לחשוב איך רוצים שהאתר ייראה וירגיע לגולש. האם יהיה נקי ופשוט ולגלישה או בעל עיצוב יוקרתי שיהיה דומיננטי
ii. תוכן – איסוף כל החומרים והעלאתם למדיה דיגיטלית
iii. עיצוב – בלי עיצוב האתר יהיה ייבש, שחור על גבי לבן ולא מושך את העין.
iv. תכנות – כתיבת קוד האתר
v. שם מתחם – קניית שם המתחם.
vi. הטמעת מערכת ניהול תכנים – CMS.
vii. אחסון האתר והעלאתו לאוויר.
Contact us on Skype! Support line